Sector Distribution (10.1.0-beta6) - en to jv translation catalogue (47 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Action
jv: Aksi

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Tags
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Feed
jv: Pasokan

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Help
jv: Pitulungan

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Icon
jv: Ikon

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Picture
jv: Gambar

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: All
jv: Kabèh

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Heading
jv: Irahan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Blocks
jv: Blok

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Asc
jv: Urut Maju
