Sector Distribution (10.1.0-beta6) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ
