Sector Distribution (10.1.0-beta6) - en to my translation catalogue (35 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Tags
my: Tag များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Help
my: အကူအညီ

en: True
my: အမှန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: author
my: စာရေးသူ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: of
my: ၏

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
