Sector Distribution (10.1.0-beta6) - en to sk translation catalogue (94 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Icon
sk: Ikona

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Picture
sk: Obrázok

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: All
sk: Všetky

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: File name
sk: Názov súboru

en: Heading
sk: Nadpis

en: Centered
sk: Na stred

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Note
sk: Poznámka

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Messages
sk: Správy

en: Moderate
sk: Moderovať

en: author
sk: autor

en: Caption
sk: Popis

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: or
sk: alebo

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: News
sk: Novinky

en: Tabs
sk: Záložky

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Blocks
sk: Bloky

en: Global
sk: Globálny

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: Delete node
sk: Vymazať uzol

en: and
sk: a

en: Embed
sk: Vložiť

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: of
sk: z

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Critical
sk: Kritické

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Add custom block
sk: Pridať vlastný blok

en: No media available.
sk: Žiadne médiá nie sú k dispozícii.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: New draft
sk: Nový koncept

en: Edit draft
sk: Upraviť

en: Welcome!
sk: Vitajte!

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Media name
sk: Názov média

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
sk: Na titulnú stránku zatiaľ nebol pridaný žiadny obsah. Postupujte podľa <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Používateľskej príručky</a> a začnite budovať váš web.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
