Sector Distribution (10.1.0-beta7) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Action
de: Aktion

en: Summary
de: Zämefassig

en: Updated
de: Aktualisiert

en: File name
de: Dokumäntname

en: Heading
de: Chopf

en: Media
de: Medium

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
de: Tags wäre brucht zum Inhalt zum glyche Thema z kategorisiere.
