Sector Distribution (10.1.0-beta7) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
