Sector Distribution (10.2.0-beta1) - en to el translation catalogue (92 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Feed
el: Ροή

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Help
el: Βοήθεια

en: True
el: Αληθής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Picture
el: Εικόνα

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: All
el: Όλες

en: hours
el: ώρες

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Centered
el: Κεντραρισμένη

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Messages
el: Μηνύματα

en: author
el: συγγραφέας

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: or
el: ή

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Anonymous user
el: Ανώνυμος χρήστης

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Global
el: Καθολικό

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Authenticated user
el: Πιστοποιημένος χρήστης

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: and
el: και

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: of
el: από

en: Frontpage
el: Αρχική σελίδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Your virtual face or picture.
el: Το εικονικό σας πρόσωπο ή εικόνα.

en: Critical
el: Κρίσιμο

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: Find and manage content.
el: Εύρεση και διαχείριση περιεχομένου

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
el: Χρησιμοποιήστε ετικέτες για να ομαδοποιήσετε τα άρθρα σε κατηγορίες με παρόμοιο θέμα.

en: Add custom block
el: Προσθήκη προσαρμοσμένου μπλοκ

en: Asc
el: Αύξ

en: Large (480×480)
el: Μεγάλο (480x480)

en: Medium (220×220)
el: Μεσαίο (220x220)

en: Default medium date
el: Προεπιλoγή μεσαίας ημερομηνίας

en: Default short date
el: Προεπιλoγή σύντομης ημερομηνίας

en: Basic block
el: Βασικό μπλοκ

en: A basic block contains a title and a body.
el: Ένα βασικό μπλοκ περιέχει έναν τίτλο και ένα κυρίως κείμενο.

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Restricted HTML
el: HTML με περιορισμούς

en: All content promoted to the front page.
el: Όλο το περιεχόμενο που είναι προωθημένο στην αρχική σελίδα.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
el: Περιεχόμενο που ανήκει σε ένα συγκεκριμένο όρο ταξινόμησης.

en: Find and manage content
el: Αναζήτηση και διαχείριση περιεχομένου
