Sector Distribution (all releases) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Tags
af: Etikette

en: Message
af: Boodskap

en: Image
af: Beeld

en: View
af: Wys

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Moderate
af: Modereer.

en: News
af: Nuus

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Blocks
af: Blokke

en: and
af: en
