Sector Distribution (all releases) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Message
am: መልእክት

en: View
am: ትይታ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Blocks
am: ጥምረቶች
