Sector Distribution (all releases) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Tags
bg: Таг

en: Message
bg: Съобщение

en: Image
bg: Снимка

en: Summary
bg: Обзор

en: View
bg: Прегледай

en: Audio
bg: Музика

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Note
bg: Бележка

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Content settings
bg: Настройки на съдържанието

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Blocks
bg: Блокове

en: and
bg: и
