Sector Distribution (all releases) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Message
bn: বার্তা

en: Image
bn: ছবি

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Block
bn: ব্লক
