Sector Distribution (all releases) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Base
bo: གཞི

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: or
bo: ཡང་ན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: and
bo: དང་

en: of
bo: གི

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།
