Sector Distribution (all releases) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Tags
bs: Tagovi

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: View
bs: Pregled

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Global
bs: Globalni

en: and
bs: i

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML

en: Restricted HTML
bs: Ograničen HTML
