Sector Distribution (all releases) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Body
fil: Nilalaman

en: Content
fil: Nilalaman

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Message
fil: Mensahe

en: View
fil: Tingnan

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina

en: Anonymous
fil: Hindi kilala

en: Blocks
fil: Mga tipak

en: and
fil: at
