Sector Distribution (all releases) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Home
is: Heim

en: Body
is: Skrokkur

en: Content
is: Innihald

en: Tags
is: Frámerki

en: Message
is: Boð

en: View
is: Vís

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Anonymous user
is: Ónevndur brúkari

en: Blocks
is: Blokkar

en: and
is: og
