Sector Distribution (all releases) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Tags
ht: Tag

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Large (480×480)
ht: Laj (480x480)

en: Medium (220×220)
ht: Mwayèn

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite

en: Content editor
ht: Editè kontni
