Sector Distribution (all releases) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: View
hy: Դիտել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:
