Sector Distribution (all releases) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Message
km: សារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: View
km: មើល

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Heading
km: ក្បាល

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: and
km: និង

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។
