Sector Distribution (all releases) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Message
ku: پەیام

en: Image
ku: وێنە

en: Summary
ku: کورتە

en: View
ku: پیشاندان

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: and
ku: له‌گه‌ڵ
