Sector Distribution (all releases) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Tags
mn: Тагууд

en: Message
mn: Зурвас

en: Image
mn: Зураг

en: View
mn: Харах

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: and
mn: ба
