Sector Distribution (all releases) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Message
mr: संदेश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Summary
mr: संक्षेप

en: View
mr: बघा

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Anonymous
mr: अज्ञात
