Sector Distribution (all releases) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ
