Sector Distribution (all releases) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Tags
sl: Oznake

en: Message
sl: Sporočilo

en: Image
sl: Slika

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: News
sl: Novice

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Blocks
sl: Bloki

en: and
sl: in
