Sector Distribution (all releases) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Tags
az: Teqlər

en: Message
az: Mesaj

en: Image
az: Şəkil

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Heading
az: Başlıq

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Anonymous
az: Anonim

en: or
az: və ya

en: Document
az: Sənəd

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Blocks
az: Bloklar

en: Global
az: Qlobal

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: and
az: və

en: of
az: söndür

en: Critical
az: Kritik

en: Content Moderation
az: Məzmun Moderasiyası

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
az: Oxşar mövzularda məqalələri kateqoriyalara qruplaşdırmaq üçün etiketlərdən istifadə edin.

en: Large (480×480)
az: Böyük (480×480)

en: Medium (220×220)
az: Orta (220×220)

en: Basic HTML
az: Əsas HTML

en: Restricted HTML
az: Məhdud HTML

en: Content editor
az: Məzmun redaktoru

en: Remote video
az: Uzaqdan video

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
az: Qaralama

[ctx: Workflow state label]
en: Published
az: Nəşr edilmişdir

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
az: Yeni Qaralama Yaradın

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
az: Dərc et

en: Wide (1090)
az: Geniş (1090)
