Sector Distribution (all releases) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Tags
cs: Štítky

en: Message
cs: Zpráva

en: Image
cs: Obrázek

en: Summary
cs: Souhrn

en: View
cs: Zobrazit

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Anonymous
cs: Anonym

en: or
cs: nebo

en: Content settings
cs: Nastavení obsahu

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Blocks
cs: Bloky

en: Global
cs: Globální

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Administrator
cs: Administrátor

en: and
cs: a

en: of
cs: z

en: Critical
cs: Kritický

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Add custom block
cs: Přidat vlastní blok

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)

en: Medium (220×220)
cs: Střední (220x220)

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML
