Sector Distribution (all releases) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: and
dz: དང་
