Sector Distribution (all releases) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Image
eo: Bildo

en: View
eo: Vidu

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Blocks
eo: Blokoj

en: and
eo: kaj
