Sector Distribution (all releases) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Tags
eu: Etiketak

en: Message
eu: Mezua

en: Image
eu: Irudia

en: Summary
eu: Laburpena

en: View
eu: Bista

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Note
eu: Oharra

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Moderate
eu: Moderatu

en: or
eu: edo

en: Document
eu: Dokumentua

en: News
eu: Berriak

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Global
eu: Globala

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: and
eu: eta

en: Critical
eu: Larria

en: Add custom block
eu: Gehitu bloke egokitua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua
