Sector Distribution (all releases) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Tags
fi: Tagit

en: Message
fi: Viesti

en: Image
fi: Kuva

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: View
fi: Näytä

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Base
fi: Ydin

en: Note
fi: Huomaa

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Moderate
fi: Moderoi

en: or
fi: tai

en: Anonymous user
fi: Anonyymi käyttäjä

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Global
fi: Yleinen

en: Authenticated user
fi: Sisäänkirjautunut käyttäjä

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: Brand
fi: Brändi

en: Delete node
fi: Poista solmu

en: and
fi: ja

en: of
fi: /

en: Resource
fi: Resurssi

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Needs review
fi: Vaatii tarkistusta

en: Content Moderation
fi: Sisällön moderointi

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fi: Käytä tageja samantyyppisten artikkeleiden luokittelussa kategorioihin.

en: Add custom block
fi: Lisää kustomoitu lohko

en: New draft
fi: Uusi lunnos

en: Edit draft
fi: Muokkaa luonnosta

en: Basic HTML
fi: Perus-HTML

en: Restricted HTML
fi: Rajattu HTML
