Sector Distribution (all releases) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Message
gl: Mensaxe

en: Image
gl: Imaxe

en: Summary
gl: Resumo

en: View
gl: Ver

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: or
gl: ou

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Blocks
gl: Bloques

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Administrator
gl: Administrador

en: and
gl: e

en: of
gl: de

en: Needs review
gl: Precisa revisión

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Edit draft
gl: Editar borrador

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Basic HTML
gl: HTML básico
