Sector Distribution (all releases) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Message
gu: સંદેશ

en: View
gu: જુઓ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: or
gu: અથવા

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: and
gu: અને
