Sector Distribution (all releases) - en to hu translation catalogue (55 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Body
hu: Törzs

en: Content
hu: Tartalom

en: Tags
hu: Címkék

en: Message
hu: Üzenet

en: Image
hu: Kép

en: Summary
hu: Összegzés

en: View
hu: Megtekintés

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Heading
hu: Címsor

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Base
hu: Alap

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Moderate
hu: Moderálás

en: or
hu: vagy

en: Video
hu: Videó

en: Content settings
hu: Tartalom beállításai

en: Document
hu: Dokumentum

en: News
hu: Hírek

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Selectors
hu: Kiválasztók

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Global
hu: Általános

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Brand
hu: Márka

en: Delete node
hu: Tartalom törlése

en: and
hu: és

en: of
hu: /

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Critical
hu: Kritikus

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: Needs review
hu: Átnézést igényel

en: Content Moderation
hu: Tartalommoderáció

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Add custom block
hu: Egyéni blokk hozzáadása

en: New draft
hu: Új piszkozat

en: Edit draft
hu: Piszkozat szerkesztése

en: View published
hu: Közzétettek megtekintése

en: View draft
hu: Vázlat megtekintése

en: 404 page not found
hu: 404 – Az oldal nem található

en: Large (480×480)
hu: Nagy (480×480 képpont)

en: Medium (220×220)
hu: Közepes (220×220 képpont)

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Content editor
hu: Tartalomszerkesztő

en: Remote video
hu: Távoli videó

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel

en: Wide (1090)
hu: Széles (1090)
