Sector Distribution (all releases) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Tags
jv: Tautan

en: Message
jv: Pesen

en: Image
jv: Gambar

en: Summary
jv: Rangkuman

en: View
jv: Tampilan

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Heading
jv: Irahan

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Blocks
jv: Blok

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.
