Sector Distribution (all releases) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Message
kk: Хабарлама

en: Image
kk: Сурет

en: View
kk: Қарау

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Blocks
kk: Блоктар

en: and
kk: және
