Sector Distribution (all releases) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Base
kn: ಮೂಲ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: of
kn: ನ

en: Resource
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ

en: Highlight
kn: ಹೈಲೈಟ್
