Sector Distribution (all releases) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Body
ms: Kandungan

en: Content
ms: Kandungan

en: Tags
ms: Tag

en: Message
ms: Mesej

en: Image
ms: Imej

en: Summary
ms: Ringkasan

en: View
ms: Pandangan

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Heading
ms: Tajuk kepala

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Anonymous user
ms: Pengguna tanpanama

en: Blocks
ms: Blok-blok

en: Delete node
ms: Padam nod

en: and
ms: dan

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ms: Gunakan tag untuk mengelompokkan artikel yang bertopik serupa ke dalam kategori.
