Sector Distribution (all releases) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Message
ne: सन्देश

en: View
ne: दृश्य

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: and
ne: र
