Sector Distribution (all releases) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Message
nn: Melding

en: Image
nn: Bilete

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.
