Sector Distribution (all releases) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Tags
os: Тегтæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: Image
os: Сурæт

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд
