Sector Distribution (all releases) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Tags
ps: بچوي

en: Message
ps: پيغام

en: Image
ps: انځور

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: or
ps: او

en: Blocks
ps: غونډونه

en: and
ps: او
