Sector Distribution (all releases) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Image
se: Govva

en: View
se: Čájet

en: Page
se: Siidu

en: or
se: dahje

en: Video
se: Filbma

en: and
se: ja

en: of
se: oktiibuot
