Sector Distribution (all releases) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Tags
sq: Etiketat

en: Message
sq: Mesazhi

en: View
sq: Shfaq

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Blocks
sq: Blloqet

en: and
sq: dhe
