Sector (5.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (84 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: More
af: Meer

en: Action
af: Aksie

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: On
af: Op

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Tags
af: Etikette

en: view
af: bekyk

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Path
af: Pad

en: Picture
af: Prentjie

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Severity
af: Strengheid

en: Watchdog
af: Waghond

en: Normal
af: Normaal

en: Table
af: Tabel

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Anonymous
af: Anoniem

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Member for
af: Lid vir

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Revision
af: Weergawe

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: News
af: Nuus

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Permission
af: Permissie

en: Subtitle
af: Subtitel

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
af: Die gebruiker word beskou as aanlyn vir so lank nadat hulle 'n bladsy beskou het.

en: anonymous user
af: anonieme gebruiker

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Who's new
af: Wie is nuut

en: Who's online
af: Wie is aanlyn

en: No front page content has been created yet.
af: Geen voorbladinhoud is al geskep nie.

en: Master
af: Meester
