Sector Distribution (5.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (103 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: More
hy: Ավելին

en: Action
hy: Գործողություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: True
hy: Ճիշտ

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Picture
hy: նկար

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Count
hy: քանակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Basic
hy: Տարրական

en: Role
hy: Դեր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: author
hy: հեղինակ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: « first
hy: « առաջինը

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hy: Օգտագործողը համարվում է առցանց այնքան ժամանակ, սկսած էջ մուտք գործելու վերջին պահից:

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: anonymous user
hy: անանուն օգտատեր

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: IP address
hy: IP հասցե

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Who's new
hy: Նորեկներ

en: Who's online
hy: Ով է կայքում

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: No front page content has been created yet.
hy: Գլխավոր էջի բովանդակությունը դեռ ստեղծված չէ։

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները

en: Wide
hy: Լայն

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Who's online block
hy: "Ով է կայքում" բլոկ

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Narrow
hy: Նեղ

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են

en: A list of new users
hy: Նորեկ օգտատերերի ցուցակ

en: There are currently @total users online.
hy: @total օգտատեր այժմ օնլայն է:

en: There are currently 0 users online.
hy: Ոչ մի օգտատեր այժմ օնլայն չէ:

en: A list of users that are currently logged in.
hy: Օգտատերերի ցուցակը, որոնք այս պահին մուտք են գործել համակարգ
