Sector Distribution (5.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (182 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: On
lv: Aktīvs

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Tags
lv: Birkas

en: view
lv: skatīt

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Image
lv: Attēls

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Icon
lv: Ikona

en: hidden
lv: slēpts

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Picture
lv: Attēls

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Files
lv: Faili

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Severity
lv: Smagums

en: Count
lv: Skaits

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Normal
lv: Normāls

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Widget
lv: Logrīks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Table
lv: Tabula

en: Start
lv: Sākt

en: Basic
lv: Pamata

en: Role
lv: Loma

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Banner
lv: Baneris

en: Last
lv: Pēdējā

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Token
lv: Marķieris

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: First
lv: Pirmā

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Revision
lv: Revīzija

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Content settings
lv: Satura iestatījumi

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next Page >
lv: Nākamā lapa >

en: < Previous Page
lv: < Iepriekšējā lapa

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: small
lv: mazs

en: large
lv: liels

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: simple
lv: vienkārš

en: Permission
lv: Atļauja

en: Grid
lv: Režģis

en: Global
lv: Globāls

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lv: Lietotājs tiek uzskatīts kā tiešsaistē esošs šādu laiku pēc pēdējās lapas skatīšanas.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Locked
lv: Slēgts

en: authenticated user
lv: autentificēts lietotājs

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: anonymous user
lv: anonīms lietotājs

en: Block type
lv: Bloka veids

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Webform submissions
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegumi

en: IP address
lv: IP adrese

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Filter by type
lv: Filtrēt pēc tipa

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts

en: Who's new
lv: Kurš ir jauns

en: Who's online
lv: Kurš ir klātienē

en: Show more
lv: Rādīt vairāk

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Recent content
lv: Jaunākais saturs

en: No front page content has been created yet.
lv: Vēl nav izveidots priekšējās lapas saturs.

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: No media available.
lv: Nav pieejams neviens medijs.

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
lv: Iesniegums saglabāts. Jūs varat atgriezties šajā formā vēlāk un atjaunot esošās vērtības.

en: Wide
lv: Plats

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: File usage
lv: Failu lietojums

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: All content, by month.
lv: Viss saturs pa mēnešiem.

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.

en: Who's online block
lv: Kurš ir tiešsaistē bloks

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs

en: Files overview
lv: Failu pārskats

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lv: Informācija par faila lietojumu: {{ arguments.fid }}

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur
