Sector (5.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (172 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: On
sk: Zapnúť

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Tags
sk: Značky

en: view
sk: zobraziť

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Image
sk: Obrázok

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: Icon
sk: Ikona

en: hidden
sk: skryté

en: Path
sk: Cesta

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Picture
sk: Obrázok

en: Back to top
sk: Späť hore

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Files
sk: Súbory

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Count
sk: Počet

en: Normal
sk: Normálny

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Table
sk: Tabuľka

en: Start
sk: Štart

en: Basic
sk: Základné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Last
sk: Posledné

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Member for
sk: Členom už

en: First
sk: Prvý

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Revision
sk: Revízia

en: Promotion
sk: Akcia

en: Completed
sk: Ukončená

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: News
sk: Novinky

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Tabs
sk: Záložky

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Next Page >
sk: nasledujúca stránka >

en: < Previous Page
sk: < predchádzajúca stránka

en: medium
sk: stredné

en: Apply
sk: Použiť

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Used in
sk: Použité v

en: simple
sk: jednoduchý

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Grid
sk: Mriežka

en: Global
sk: Globálny

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Filter by category
sk: Filtrovať podľa kategórie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: Offset
sk: Ofset

en: Locked
sk: Zamknuté

en: authenticated user
sk: prihlásený používateľ

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: anonymous user
sk: anonymný používateľ

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User account
sk: Používateľský účet

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: IP address
sk: IP adresa

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Who's new
sk: Kto je nový

en: Who's online
sk: Kto je online

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Show more
sk: Zobraziť viac

en: Show less
sk: Zobraziť menej

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: No front page content has been created yet.
sk: Obsah titulnej stránky zatiaľ nebol vytvorený.

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: No media available.
sk: Žiadne médiá nie sú k dispozícii.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Wide
sk: Široký

en: With selection
sk: S výberom

en: Custom block library
sk: Vlastné bloky

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Find and manage custom blocks.
sk: Nájsť a spravovať vlastné bloky.

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: Narrow
sk: Úzky

en: There are no custom blocks available.
sk: Žiadne vlastné bloky nie sú dostupné.

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: Media name
sk: Názov média
