Sector (5.0.0-rc2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Username
de: Aawändername

en: Action
de: Aktion

en: File
de: Dokumänt

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Media
de: Medium

en: Basic
de: Allgemein

en: Role
de: Rolle

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
de: Tags wäre brucht zum Inhalt zum glyche Thema z kategorisiere.
