Sector (5.0.0-rc2) - en to kk translation catalogue (76 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Path
kk: Жол

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Count
kk: Саны

en: Table
kk: Кесте

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Revision
kk: Ревизия

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Permission
kk: Құқық

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
kk: Пайдаланушы соңғы бетті көргеннен кейін осынша уақытқа онлайн болып саналады.

en: authenticated user
kk: тіркелген пайдаланушы

en: anonymous user
kk: тіркелмеген пайдаланушы

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Who's new
kk: Кім жаңа?

en: Who's online
kk: Кім онлайн

en: Recent content
kk: Соңғы контент

en: No front page content has been created yet.
kk: Батапқы бетке еш контент құрылмады.
