Sector (5.0.0-rc2) - en to lo translation catalogue (17 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: preview
lo: ເບິ່ງກ່ອນພິມ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: People
lo: ຄົນ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Recent content
lo: ເນື້ອໃນຜ່ານມາ

en: No front page content has been created yet.
lo: ຍັງບໍ່ທັນມີການສ້າງເນື້ອໃນ ໃນໜ້າຫຼັກ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lo: ການຄຸ້ມຄອງບັນຊີຜູ້ໃຊ້, ພາລະບົດບາດ, ແລະ ສິດນຳໃຊ້.
