Sector (5.0.0-rc2) - en to my translation catalogue (86 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: More
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Tags
my: Tag များ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: Message
my: သတင်း

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: True
my: အမှန်

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Count
my: ရေတွက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Table
my: ဇယား

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: First
my: ပထမ

en: author
my: စာရေးသူ

en: People
my: လူများ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: small
my: အသေး

en: large
my: အကြီး

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Newest first
my: အသစ်များကို အရင်ဆုံး

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: Draft
my: မူကြမ်း

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Who's new
my: အသင်း၀င်သစ်များ

en: Who's online
my: ရောက်ရှိနေသူများ

en: Monthly archive
my: လစဉ်မော်ကွန်း

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Recent content
my: လတ်တလော အကြောင်းအရာများ

en: No front page content has been created yet.
my: ရှေ့စာမျက်နှာတွင် ပြသရန်အတွက် မည်သည့် အကြောင်းအရာမျှ မရှိသေးပါ။

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
my: User account များ၊အဆင့်အတန်းများနှင့် လုပ်ပိုင်ခွင့်များကို စီမံခန့်ခွဲရန်
